اخبار


برای ایجاد کارآفرینی به روستائیان تسهیلات پرداخت می‌شود
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: در جهت ایجاد اشتغال روستائیان به ویژه در مناطق محروم کشور، تسهیلات کارآفرینی با سود حداقلی پرداخت می‌شود.


امشب در مراسم اهدا 2 هزار اسناد بنیاد علوی در سالن ورزشی ولایت شهر انبارالوم اظهار داشت: این تسهیلات در جهت رونق کسب و کار در مناطق محروم و روستایی با همکاری استانداری و فرمانداران و بانک سینا انجام خواهد شد.

وی افزود: امشب با همکاری اداره ثبت و اسناد, بنیاد مسکن, بنیاد مستضعفان و علوی, 2 هزار فقره اسناد کشاورزی و مسکونی برای آرامش خاطر شما به صورت کاملا رایگان اهدا شد.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: چند سال گذشته مقام معظم رهبری در راستای محرومیت‌زدایی مناطق محروم, دستور اهدا رایگان سند دادند و ما برای پیروی به فرمایشات مقام معظم رهبری این کار را انجام می‌دهیم.

سعیدی‌کیا تاکید کرد: هر زمان به استان گلستان سفر میکنم, روحیه و علاقه شما به نظام جمهوری اسلامی, انگیزه بنده به کار را دوچندان می کند.

ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا هم در این مراسم اظهار داشت: بخش وشمگیر, محروم‌ترین منطقه شهرستان آق‌قلا است و مشکلاتی در زمینه تامین آب شرب و واگذاری اراضی دارد.

وی افزود: احداث آب انبار, احداث مدارس تامین آب کشاورزی از مطالبات به حق این مردم که خون جوانانشان را برای این نظام دادند, است.

نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir