اخبار استان ها


مدیرکل دفتر روستایی بوشهر: ظرفیت‌های اشتغال ‌زایی روستاهای این استان معرفی می ‌شود
مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر گفت: با توجه به تدوین طرح‌های اشتغال ‌زایی براساس توانمندی تولیدی و اقتصادی روستاها معرفی استعدادها و ظرفیت اشتغال ‌زایی روستاهای این استان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.


اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر روز پنجشنبه به نقل از بهرام نکیسا افزود: با مشارکت و حضور فعالان اقتصادی در بخش خصوصی اقتصاد مقاومتی محقق و اقتصاد بدون نفت شکل می‌ گیرد.
وی با بیان اینکه رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال با مشارکت بخش خصوصی در استان بوشهر امکان‌پذیر است اظهار کرد: فضا برای فعالیت و حضور بخش خصوصی در عرصه تولید و صادرات در استان بوشهر و ب‌ویژه روستاها به ‌خوبی فراهم است.
مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر بیان کرد: روستاهای استان بوشهر قابلیت‌های قابل توجهی در حوزه تولید و اشتغال در بخش‌های گردشگری و صادرات صنایع دستی دارند.
نکیسا تاکید کرد: شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران استان بوشهر برای ایجاد اشتغال جوانان و اجرای طرح‌های اشتغال ‌زایی در روستاها نسبت به جذب سرمایه‌ گذار بر اساس قابلیت ‌های مناطق اقدام کنند.
مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهر بیان کرد: در این ارتباط برای معرفی قابلیت‌های گردشگری، اقتصادی، صنعتی، معدنی و صادراتی استان با مجموعه شبکه سوم سیما و شبکه استانی گفت وگوها و هماهنگی‌های لازم انجام شده که برای تحقق این مهم نیاز به مشارکت و آمادگی شوراها و دهیاران برای معرفی توانمندی روستاهاست.
نکیسا افزود: تسهیلات قابل توجهی برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی توسط دولت در نظر گرفته شده است که در استان بوشهر این مهم ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در دستور کار دستگاههای اجرایی مرتبط با امر تولید و اشتغال قرار دارد.
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir
nooras.com


             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first vice
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 4-88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647 داخلی 1021        پست الکترونیکی : roostanews@iripo.ir