اخبار


پیام تبریک معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به مناسبت روز ملی روستا و عشایر
دکتر امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در پیامی مناسبت روز ملی روستا وعشایر را تبریک گفت.


بسم الله الرحمن الرحیم
بدون شک یکی از اولویت ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه ویژه و خدمت رسانی به روستاییان و عشایر بوده است. این مهم به عنوان یکی از راهبردهای اصلی در بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری و همچنین یکی از ماموریت های ویژه تمامی دولت های بعد از انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است. 
مناطق روستایی و عشایری کشور که در بیانات رهبر معظم انقلاب به عنوان کانون تولید و ارزش آفرینی معرفی می شوند، خاستگاه اقتصاد مقاومتی و سنگر تامین امنیت غذایی، فرهنگی و مرزهای ایران اسلامی هستند.این موضوع نشان از جایگاه والای روستاییان عزیز و عشایر غیور در کشور دارد.
در همین راستا معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به عنوان سیاستگذار اصلی حوزه توسعه روستایی در کشور به همراه دستگاههای اجرایی، نهادهای عمومی غیر دولتی و خیرین تمام تلاش خود را در جهت خدمت رسانی بیش از پیش به روستاییان و عشایر مصروف نموده و اکنون با تلاش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران 95% از روستاهای کشور از امکانات زیربنایی بهره مند گردیده اند.
بدینوسیله اینجانب پانزدهم مهر ماه روز روستا و عشایر را خدمت تمامی روستاییان و عشایر عزیز و همچنین تلاشگران عرصه توسعه روستایی کشور تبریک عرض نموده و سربلندی و سلامتی برای فردفرد روستاییان و عشایر و توفیق روز افزون خدمتگزاری به این قشر عزیز را برای فعالان حوزه توسعه روستایی از خداوند متعال مسئلت می کنم.
 محمد امید
پانزدهم مهر ۱۳۹۹
نسخه قابل چاپ


پیوندها
leader.ir
president.ir
fvpresident.ir
rdcir.ir


1393/5/21 سه‌شنبه
             
              The Official Site of the Deputy Rural Development and deprived areas - first
vice
 
معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم - معاون اول رییس جمهور
روابط عمومی 88386040
خیابان نجات اللهی - بعد از چهارراه سپند - پلاک 162- معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری
دورنگار : 64454647  داخلی 1092